Krakon 2013 - Panel KS

View previous topic View next topic Go down

Krakon 2013 - Panel KS

Post by Hiran on 22.07.13 17:13

Hej.
Jak widzę tłumaczenie KS ruszyło z kopyta. I bardzo dobrze. Jak ja chciałem się z tym przebić to brakło mi siły, czyli nie miałem ludzi za plecami którzy by mnie wsparli.

Tak jak w temacie - jestem twórcą godzinnego panelu o KS na Krakonie 2013. Jak nie macie nic przeciwko to chciałbym zrobić wam tam małą reklamę. Planuję powiedzieć co nieco o historii powstawania KS, opisać świat (kilka zdań, bo o tym za dużo powiedzieć nie można) oraz postaci. No i oczywiście trochę o akcji w grze. Jeśli ktoś z was będzie na krakonie to zapraszam, chętnie pogadałbym z wami przed panelem.

Jak ktoś chciałby ze mną pogadać to najlepiej pisać na gg.

Hiran

Liczba postów: 3

Back to top Go down

Re: Krakon 2013 - Panel KS

Post by Mader_Levap on 22.07.13 18:44

A w którym dniu będzie ten panel?

Mader_Levap

Liczba postów: 6

Back to top Go down

Post by Hiran on 22.07.13 20:21

Sobota, o 21 do 22

Hiran

Back to top Go down

Post by Sedinus on 22.07.13 20:54

Trochę rozgłosu nie zaszkodzi. Gdyby nie to, że mieszkam na drugim końcu Polski, jestem wiecznie spłukany i mam zerową prezencję, to z chęcią bym się pojawił. Być może uda się zorganizować coś w rodzaju AMA/konferencji przez IRC-a czy inny komunikator. Ostatni raz GG używałem dziesięć lat temu.

Sedinus
Aspienator

Liczba postów: 101

http://polishroute.forum7.net

Back to top Go down

Post by Hiran on 22.07.13 22:55

Co do zerowej prezencji to twoja i tak jest wyższa niż moja Razz. Ja generalnie jak będę miał włączoną przeglądarkę to będę na waszym IRC'u, więc możesz tam zerkać. Tylko nie gwarantuję że zauważę jakoś szybko co napisałeś, biorąc pod uwagę to że przez cały czas piszę coś albo na ten panel o KS albo na 2 który będę prowadził na temat Rewrite.

Hiran

Back to top Go down

Post by Sedinus on 24.07.13 12:24

Hiran wrote:Co do zerowej prezencji to twoja i tak jest wyższa niż moja Razz

Cóż, twoja wystarcza, by wybrać się na konwent, mieć na nim stoisko i odpowiadać nieznajomym na pytania. Ode mnie wszyscy by uciekli, taki jestem nieprzyjemny podczas rozmowy.  

Hiran wrote:
Ja generalnie jak będę miał włączoną przeglądarkę to będę na waszym IRC'u, więc możesz tam zerkać.
Tylko nie gwarantuję że zauważę jakoś szybko co napisałeś, biorąc pod uwagę to że przez cały czas piszę coś albo na ten panel o KS albo na 2 który będę prowadził na temat Rewrite.

Ale mi chodziło o to, żebyś miał to otwarte podczas konwentu, w stylu "Twórcy polskiej wersji odpowiedzą na wasze pytania odnośnie tłumaczenia!" itepe, oczywiście jako bonus, żeby nie odwracało uwagi od samego KS.

Sedinus
Aspienator

Liczba postów: 101

http://polishroute.forum7.net

Back to top Go down

Post by Litt on 20.08.13 20:59

Hiran wrote:Hej.
Jak widzę tłumaczenie KS ruszyło z kopyta. I bardzo dobrze. Jak ja chciałem się z tym przebić to brakło mi siły, czyli nie miałem ludzi za plecami którzy by mnie wsparli.

Tak jak w temacie - jestem twórcą godzinnego panelu o KS na Krakonie 2013. Jak nie macie nic przeciwko to chciałbym zrobić wam tam małą reklamę. Planuję powiedzieć co nieco o historii powstawania KS, opisać świat (kilka zdań, bo o tym za dużo powiedzieć nie można) oraz postaci. No i oczywiście trochę o akcji w grze. Jeśli ktoś z was będzie na krakonie to zapraszam, chętnie pogadałbym z wami przed panelem.

Jak ktoś chciałby ze mną pogadać to najlepiej pisać na gg.
I jak wyglądało wystąpienie? Jakie były reakcje publiki? No i czy jest jakieś nagranie? :>

Litt

Liczba postów: 4

Back to top Go down

Post by mnb11 on 20.08.13 21:20

Podobno wypadło raczej średnio, bo pojawiło się bardzo mało zainteresowanych. :c
(nie mówiąc już w ogóle o jakichkolwiek piszczących fankach)

mnb11

Liczba postów: 23

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics